Zacięty mecz i zwycięstwo KS Mustaf

W niedzielne popołudnie, w Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Blachowni spotkały się drużyny sąsiadujące w ligowej tabeli III ligi koszykówki mężczyzn KS Mustaf Blachownia (6) z MCKS Czeladź (7).

Mecz bardzo dobrze rozpoczęli koszykarze z Blachowni, pewnie wygrywając pierwszą partię 19:13. Niestety w drugim starciu goście z Czeladzi zagrali bardzo skutecznie i po pierwszej połowie to oni prowadzili 33:28. Trzecia kwarta była bardzo zacięta, początkowo koszykarze KS Mustaf uzyskali prowadzenie w całym meczu, by po kilku minutach je stracić. Ostatecznie po trzech odsłonach na tablicy wyników widniał rezultat 51:51 i o całym wyniku miała zadecydować ostatnia część meczu. W czwartej kwarcie miejscowa drużyna okazała się lepsza aż o 10 punktów i wygrała cały mecz 83:73 (19:13, 9:20, 23:18, 32:22).

Następne spotkanie na własnej hali nasi koszykarze zagrają 17 grudnia z drużyną KKS Tarnowskie Góry.
Zapraszam do galerii zdjęć oraz relacji filmowej z ostatniej odsłony niedzielnego spotkania.